Posiadamy w pełnej gotowości niezwykle nowoczesną flotę pojazdów przygotowanych w każdej chwili aby świadczyń wszystkim Państwu przewozy międzynarodowe Polska Niemcy. Każdego dnia za priorytet stawiamy bezpieczeństwo oferowanych przez nas przewozów osób do Niemiec, komfortu podczas podróży oraz konkurencyjności ceny. Wszyscy pasażerowie jadący z naszą firmą mogą liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony, dzięki niezawodnej i regularnie serwisowanej flocie pojazdów, a także wykwalifikowanemu personelowi.

Wybierając firmę Fiedy-Trans wybierają Państwo tak naprawdę wieloletnie doświadczenie w branży gwarantujące należyte wykonanie każdego kursu!

Busy do Niemiec

Nasze busy do Niemiec kierowane są przede wszystkim do osób mieszkających w takich województwach jak: wielkopolska, zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie oraz pomorskie. Nie wiesz czy jeździmy do Twojej miejscowości? Zadzwoń i zapytaj nasze konsultantki, które czekają na wszelkie pytania pod numerem +48 505 019 211.

Komfort i bezpieczeństwo.

Miła obsługa klienta oraz pełne bezpieczeństwo w podróży to elementy najważniejsze w funkcjonowaniu naszej firmy oraz pracowników. Każdego dnia dbamy aby oferowane przez nas busy do Niemiec były na wysokim poziomie bezpieczeństwa i komfortu! Regulowane siedzenia, czystość i porządek to te elementy, które sprawiają że nawet najdłuższa podróż odbywa się przyjemnie!

Tanie przewozy Polska Niemcy!

Tak! Można podróżować wygodnie i tanio – wszystko to w Fiedy-Trans. Każdego dnia wykonujemy przewozy osób i paczek w atrakcyjnie niskich cenach i to od drzwi do drzwi bez ukrytych kosztów. Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię i zamówić podróż w dogodnym terminie, serdecznie zapraszamy.